SM6S33ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM6S33ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1983882
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 33V 38.7V 4.6kW@10/1000us 53.3V 86A@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS