SM6S20ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM6S20ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1983977
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 142A@10/1000us 20V 23.4V 32.4V 4.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS