SM5S20ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM5S20ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1983894
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 111A@10/1000us 20V 24.5V 3.6kW@10/1000us 32.4V TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS