SM6S12ATHE3/I
MFR.Part #
SM6S12ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1984008
Description
-55℃~+175℃ 10uA 12V 14.7V 19.9V 231A@10/1000us 4.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS