SM5S43CAHM3/I
MFR.Part #
SM5S43CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036309
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 3.6kW@10/1000us 43V 50.3V 51.9A@10/1000us 69.4V Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS