SM8S43CAHM3/I
MFR.Part #
SM8S43CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036950
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 43V 50.3V 6.6kW@10/1000us 69.4V 95.1A@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS