SM5S45CAHM3/I
MFR.Part #
SM5S45CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036310
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 3.6kW@10/1000us 45V 49.5A@10/1000us 52.7V 72.7V Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS