SM5S33CAHM3/I
MFR.Part #
SM5S33CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036306
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 3.6kW@10/1000us 33V 38.7V 53.3V 67.5A@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS