SM5S30CAHM3/I
MFR.Part #
SM5S30CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036305
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 3.6kW@10/1000us 30V 35.1V 48.4V 74.4A@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS