P0805Y2203BBT
MFR.Part #
P0805Y2203BBT
JLCPCB Part #
C4196086
Description
-55℃~+155℃ 200mW 220kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount