TLD5S28AH
MFR.Part #
TLD5S28AH
JLCPCB Part #
C2443726
Description
28V 3.6kW@10/1000us 31.1V 45.4V 79A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS