SM5S13ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM5S13ATHE3/I
JLCPCB Part #
C3699968
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 13V 14.4V 167A 21.5V 3.6kW TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS