SM8S14ATHE3/I
MFR.Part #
SM8S14ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1983804
Package
DO-218AC
Description
10uA 14V 17.2V 23.2V 284A@10/1000us 6.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS