LS4151GS08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LS4151GS08
JLCPCB Part #
C17612154
Package
QUAdroMELF
Description
1 Independent 150mA 1V@50mA 2A 4ns 500mW 50V 50nA@50V QUAdroMELF Switching Diodes ROHS