SIHG22N65E-GE3
MFR.Part #
SIHG22N65E-GE3
JLCPCB Part #
C3290768
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110nC@10V 118pF 180mΩ@10V 2.415nF 227W 22A 4V 4pF 650V N-Channel TO-247AC MOSFETs ROHS