Y128847R0000T0L
MFR.Part #
Y128847R0000T0L
JLCPCB Part #
C1488299
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 47Ω 600mW ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors