RN60D5801FB14
MFR.Part #
RN60D5801FB14
JLCPCB Part #
C1396457
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors