RN50E5830BB14
MFR.Part #
RN50E5830BB14
JLCPCB Part #
C1436526
Description
-65℃~+175℃ 50mW 583Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors