RN50C2321FBSL
MFR.Part #
RN50C2321FBSL
JLCPCB Part #
C1425283
Description
-65℃~+175℃ 2.32kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors