SIHB16N50C-E3
MFR.Part #
SIHB16N50C-E3
JLCPCB Part #
C467924
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.9nF 16A 250W 380mΩ@10V 3V 500V 68nC@10V D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS