TNPW120664K9BETY
MFR.Part #
TNPW120664K9BETY
JLCPCB Part #
C4181922
Description
-55℃~+125℃ 250mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount