SIHP16N50C-E3
MFR.Part #
SIHP16N50C-E3
JLCPCB Part #
C3280785
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.9nF 16A 230pF 24pF 250W 380mΩ@10V 500V 5V 68nC@10V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS