SIHB10N40D-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SIHB10N40D-GE3
JLCPCB Part #
C5899997
Package
D2PAK(TO-263)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 147W 30nC@10V 400V 526pF@100V 5V 600mΩ@10V D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS