SIHP10N40D-E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SIHP10N40D-E3
JLCPCB Part #
C6228109
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10A 147W 30nC@10V 400V 526pF@100V 5V 600mΩ@10V TO-220AB MOSFETs ROHS