SIHFS11N50A-GE3
MFR.Part #
SIHFS11N50A-GE3
JLCPCB Part #
C7316158
Package
D2PAK(TO-263)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.423nF 11A 170W 4V 500V 520mΩ@10V 52nC@10V 8.1pF D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS