SIHF10N40D-E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SIHF10N40D-E3
JLCPCB Part #
C5753914
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 30nC@10V 33W 400V 526pF@100V 5V 600mΩ@10V 6A TO-220 MOSFETs ROHS