SE20DTLJ-M3/I
MFR.Part #
SE20DTLJ-M3/I
JLCPCB Part #
C17393553
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1V@20A 200A 3.8A 330ns 5uA@600V 600V TO-263-3 Switching Diodes ROHS