SE20DTLGHM3/I
MFR.Part #
SE20DTLGHM3/I
JLCPCB Part #
C17246761
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1V@20A 3.8A 330ns 400V 5uA@400V TO-263-3 Switching Diodes ROHS