SE20DLJ-M3/I
MFR.Part #
SE20DLJ-M3/I
JLCPCB Part #
C17499343
Package
TO-263AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1V@20A 3.9A 330ns 5uA@600V 600V TO-263AC Switching Diodes ROHS