KP1830218014W
MFR.Part #
KP1830218014W
JLCPCB Part #
C3802311
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1.8nF 63V、100V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS