SE12DTLG-M3/I
MFR.Part #
SE12DTLG-M3/I
JLCPCB Part #
C17591068
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 165A 3.6A 300ns 400V 5uA@400V 900mV@12A TO-263-3 Switching Diodes ROHS