SE20DTJHM3/I
MFR.Part #
SE20DTJHM3/I
JLCPCB Part #
C17416383
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.2V@20A 150A 20A 25uA 600V TO-263-3 Diodes - General Purpose ROHS