SE10DTJHM3/I
MFR.Part #
SE10DTJHM3/I
JLCPCB Part #
C17420736
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.15V@10A 10A 110A 15uA 600V TO-263-3 Diodes - General Purpose ROHS