SE20DJHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SE20DJHM3/I
JLCPCB Part #
C17569405
Package
TO-263AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.2V@20A 150A 20A 25uA 600V TO-263AC Diodes - General Purpose ROHS