VS-8TQ080SHM3
MFR.Part #
VS-8TQ080SHM3
JLCPCB Part #
C5999954
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
550uA@80V 720mV@8A 80V 8A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS