WSR2R6800FBA
MFR.Part #
WSR2R6800FBA
JLCPCB Part #
C4257159
Description
-65℃~+275℃ 2W 680mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount