ERL0511K300FKEK500
MFR.Part #
ERL0511K300FKEK500
JLCPCB Part #
C3485567
Description
-65℃~+175℃ 11.3kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors