SE12DTJHM3/I
MFR.Part #
SE12DTJHM3/I
JLCPCB Part #
C17441588
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.15V@12A 125A 12A 20uA@600V 600V TO-263-3 Diodes - General Purpose ROHS