SE30DT12HM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SE30DT12HM3/I
JLCPCB Part #
C17233276
Package
TO-263-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.29V@30A 1.2kV 10uA 300A 30A TO-263-3 Diodes - General Purpose ROHS