RWR89N3830FRB12
MFR.Part #
RWR89N3830FRB12
JLCPCB Part #
C1462924
Description
-55℃~+250℃ 383Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors