RWR80N3830FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR80N3830FRB12
JLCPCB Part #
C1469612
Package
Plugin,D2.4xL10.3mm
Description
-55℃~+250℃ 2W 383Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors