ERC6561R900BHEB500
MFR.Part #
ERC6561R900BHEB500
JLCPCB Part #
C3439415
Description
-65℃~+175℃ 500mW 61.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS