BFC237872103
MFR.Part #
BFC237872103
JLCPCB Part #
C3787716
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 10nF 300V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS