RWR81N3830FRB12
MFR.Part #
RWR81N3830FRB12
JLCPCB Part #
C1465414
Description
-55℃~+250℃ 1W 383Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors