ROX50010K0FKF5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX50010K0FKF5
JLCPCB Part #
C1486821
Package
Plugin,D7.9xL128.3mm
Description
-55℃~+230℃ 10kΩ 16W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL128.3mm Through Hole Resistors ROHS