ROX500460MFNEM
MFR.Part #
ROX500460MFNEM
JLCPCB Part #
C1486795
Description
-55℃~+230℃ 16W 460MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL128.3mm Through Hole Resistors ROHS