TNPU08052K94BZEN00
MFR.Part #
TNPU08052K94BZEN00
JLCPCB Part #
C4110056
Description
-55℃~+125℃ 125mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS