ROX50040M0FKEMS
MFR.Part #
ROX50040M0FKEMS
JLCPCB Part #
C1487139
Description
-55℃~+230℃ 16W 40MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL128.3mm Through Hole Resistors ROHS