ROX50020K0FKF5
MFR.Part #
ROX50020K0FKF5
JLCPCB Part #
C1486982
Description
-55℃~+230℃ 16W 20kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL128.3mm Through Hole Resistors ROHS