ROX300500KFNF5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX300500KFNF5
JLCPCB Part #
C1480432
Package
Plugin,D7.9xL77.5mm
Description
-55℃~+230℃ 10W 500kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL77.5mm Through Hole Resistors ROHS